عکس خودروهای ایرانی

باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شدند

باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شدند

اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت اسامی باکیفیت و بی کیفیت ترین ماشین های تولید داخل را اعلام کرد. بر اساس ارزشیابی کیفی انجام شده در خرداد ماه ۹۷ در گروه ماشین های سبک ۱۳ ماشین و در گروه ماشین های سنگین ۷ ماشین توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.


بر اساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در خردادماه ۹۷ در گروه وانت، وانت تندر شرکت ایران خودرو با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت ماشین های تولیدی ساخت داخل را در سطح قیمتی پایین تر از ۵۰۰ میلیون ریال به خود اختصاص داد و وانت‌ مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین بهمن موتور و وانت سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌ رو با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند.
در این کلاس قیمتی وانت‌های‌ مزدا کارا ۲۰۰۰ دو کابین بهمن موتور، آریسان ایران خودرو دیزل و وانت‌های‌ نیسان تک سوز و دوگانه سوز زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی را از آن خود کردند.

باطری

 

۱۳ خودروی سواری با ۴ ستاره کیفی

همچنین در بخش سواری ماشین های پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو، نیومزدا ۳ شرکت بهمن موتور و سوزوکی گرند ویتارای شرکت ایران خودرو خراسان در سطح قیمتی بالاتر از یک هزار میلیون ریال با کسب چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت ماشین ها را به دست آوردند. این ماشین ها در ارزشیابی قبلی (اردیبهشت ماه امسال) نیز چهار ستاره را کسب کرده بودند.
در سطح قیمتی ۷۵۰ تا یک هزار میلیون ریال نیز ماشین های هیوندا ۲۰i کرمان موتور، هاوال H2 بهمن موتور و کیاسراتوی شرکت سایپا موفق به دریافت چهار ستاره کیفی شدند.
تیگو ۵ مدیران خودرو و JAC-S5 کرمان موتور و هایما S7 اتوماتیک نیز در این کلاس قیمتی با کسب سه ستاره کیفی در رتبه بعدی قرار گرفتند.
از سوی دیگر در کلاس قیمتی ۵۰۰ تا ۷۵۰ میلیون ریال ماشین B30 ساخت شرکت بهمن موتور چهار ستاره کیفی به دست آورد و آریزو ۵ مدیران خودرو ، آریواتوماتیک و آریو دنده‌ای سایپا بن‌رو، چانگان CS35 سایپا-سیتروئن و برلیانس H330 شرکت پارس خودرو توانستند سه ستاره کیفی به دست آوردند. در این کلاس قیمتی لیفان X60 کرمان موتور نیز دو ستاره کیفی به دست آورد.
همچنین در سطح قیمتی ۲۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی ماشین های رنو ساندرو و پارس تندر و ماشین های پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس و تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک با دریافت چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت ماشین های تولید ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.
ماشین های تندر ۹۰، رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶SD به همراه تندر ۹۰ در این کلاس قیمتی سه ستاره کیفی به دست آوردند.
همچنین ماشین NEW MVM315 مدیران خودرو، سورن و سمند تبریز شرکت ایران خودرو تبریز، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژوپارس ایران خودرو کرمانشاه و پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان دو ستاره در این کلاس قیمتی به دست آوردند.
ماشین های دنا و دانگ فنگ H30 از محصولات ایران خودرو به همراه تیبا ۲ شرکت سایپا نیز توانستند در این ماه در کلاس قیمتی ۲۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی دو ستاره ای شوند.
همچنین ماشین های تیبا و ساینای شرکت سایپا-سیتروئن نیز دو ستاره به دست آوردند.
در کلاس قیمتی پایین تر از ۲۵۰ میلیون ریال نیز سایپا X131 و سایپا X132 شرکت سایپا و همچنین سایپا X131 پارس خودرو هر کدام دو ستاره به دست آوردند و سایپا X 111 شرکت سایپا یک ستاره‌ای شد.

 

اول باطری، مشاوره فنی رایگان با مشاوران خبره ، تلفن ۰۲۱۳۵۰۷۹

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.